Ustroń 2016

001

Zgodnie z kilkuletnią tradycją klasa pierwsza i druga gimnazjum wyjechały na dwudniową wycieczkę integracyjną do malowniczego Ustronia. Pierwszy dzień był niezmiernie bogaty w atrakcje, było coś dla ciała- spacer na Równicę oraz dla ducha- zabawy integracyjne ("speed dating", otrzęsiny klasy pierwszej). W tym roku to uczniowie klasy drugiej skrupulatnie sprawdzili umiejętności artystyczne i kreatywność młodszych kolegów. Drugi dzień przebiegł pod znakiem aktywności fizycznej, a przede wszystkim zajęć z umiejętności samoobrony. Za udany i bezpieczny wyjazd  dziękujemy opiekunom, uczniom drugiej klasy gratulujemy przygotowania intrygujących zajęć. Wam, uczniowie pierwszej klasy gimnazjum, życzymy czerpania radości z edukacji, która miejmy nadzieję będzie dla Was wielką przygodą.

003

005